Ekipa Zelenskiego chce dla Ukraińców eugeniki społecznej?

1061

Sterylizacja bezrobotnych i kobiet bez wyższego wykształcenia, “dzieci gorszej jakości” z ubogich rodzin – szefowa komitetu polityki społecznej ukraińskiego parlamentu z partii prezydenta Wołodymyra Zelenskiego Galina Tretiakowa “zabłysnęła” wychwalaniem najczarniejszych kart koncepcji “czystości rasy” stawiając je za wzór do naśladowania dla Ukrainy.

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym Tretiakowa wychwala koncepcje eugeniki społecznej – pomysły kastracji bezrobotnych w Anglii, przymusową sterylizację niewykształconych kobiet w Singapurze oraz nazywa dzieci z rodzin pobierających zasiłki “dziećmi gorszej jakości”. Jak wynika z jej wypowiedzi chciałaby zastosować te metody wobec Ukraińców.

“Prawo do śpiewania pieśni mają ci, którzy karmią swoje rodziny, ci którzy tego nie robią nie mogą się odnosić do godnego życia. Taka jest moja filozofia” – perorowała.

Zafascynowana zbrodniczymi teoriami Tretiakowa znana była do tej pory głównie z tego, że podczas jednego z posiedzeń ukraińskiego parlamentu zajęta była zamiast pracą parlamentarzysty wyrażaniem radości z powodu seksu na nowym materacu zamówionym przez męża.

Фото: informator.press