Рейдерство у дніпропетровській області: спецназ поліції намагається застосувати силу

2938

Громада сіл Дніпропетровської області запросила Бізнес-Варту та “Внутрішній Корпус Батальйону “Донбас” задля захисту своєї землі та допомоги в обороні проти рейдерів. Як тільки ветерани АТО під’їхали до села Святовасилівка, приїхав спецназ поліції та безпідставно і незаконно намагався застосувати фізичне насилля. “Внутрішній Корпус Батальйону “Донбас” швидко запобіг дестабілізації ситуації. Маючи досвід, хлопці вишукувались зі щитами, а спецназівці відступили.

Зараз у селі Святовасилівка Дніпропетровської області йде протистояння між рейдерами та селянами. Фермерські господарства кількох сіл вже два роки страждають від місцевих бандитів. Усі суди виносили рішення на користь селян, проте, тиск та погрози самовільно забрати землю продовжуються. Наразі громади кількох сіл збираються у Святовасилівці для вирішення цієї ситуації. Очікуються провокації. “Внутрішній Корпус Батальйону “Донбас” взяв на себе обов’язки захистити людей та забезпечити належне проведення зборів селян.

Рейдери, так само як і в Бережинці та Доброму Кіровоградської області, мають безпосередній зв’язок з охоронною компанією “Борисфен” народного депутати Юрія Берези та сумнозвісним “Народним Фронтом”. Жителі сіл відчувають себе беззахисними, адже другий рік поспіль постійно чують погрози від рейдерів. Бездіяльність і нездатність вплинути на ситуацію, а іноді й навіть “кришування” бандитів місцевою поліцією змусила селян звернутись за допомогою до “Внутрішнього Корпусу Батальйону “Донбас”. Люди вже доведені до відчаю та змушені просити допомоги у неурядових організацій, оскільки на державу та правоохоронні органи вони вже давно не покладають надію. Події у Бережинці та Доброму Кіровоградської області довели, що лише спільними зусиллями можна захистити свою власність та дати відсіч “непроханим гостям”.

źródło: www.facebook.com/samooborona.pidpryemciv/posts/361517977611403